theme wordpress
ابزاردقیقجزوه درسیکنترل صنعتی

دانلود جزوه کنترل صنعتی

کنترل صنعتی

سیستم کنترل صنعتی

در دنیای پر تحول حاضر علم کنترل و خودکارسازی سیستم­ها یا همان اتوماسیون، کارآیی و اثرگذاری خود را در مسیر تحولات صنعتی و اجتماعی هر روز بیش از گذشته به رخ می­کشد. خوشبختانه در طول چند دهه گذشته کاربردهای این علم از صنعت، به بخش­های زیاد دیگری در سایر علوم هم گسترش یافته است. در عین حال، هنوز ظرفیت­های بسیار زیادی از این علم و فناوری­های مرتبط با آن معقول مانده که نیازمند ترویج بیش­تر در بین همه بخش­های صنعت و اجتماع می­باشد.

سیستم کنترل صنعتی به مجموعه ای از سیستم های کنترل گفته می شود که در صنایع مختلف کاربرد دارد مانند کنترل سرپرستی و گردآوری داده (اسکادا)،سیستم کنترل توزیع‌شده (دی سی اس) و سیستم کنترل‌کننده منطقی برنامه‌پذیر (پی ال سی) که در واحد های صنعتی کوچکتر کاربرد دارد،از جمله این سیستم ها هستند.

برای دانلود جزوه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

contrl sanati

برچسب ها
نمایش بیشتر

سعید افشاری

علاقه شدید اینجانب به طراحی سایت باعث شد شروع به راه اندازی چندسایت نمایم. بعد از دوره لیسانس مشغول به کار در قسمت برق کارخانه فولاد سهند زنجان که افتخار همکاری با مهندسان و تکنسین هایی از کشور چین را داشتم سپس در کارخانه معظم کاغذسازی زنجان مشغول بکار شدم و با مدرنترین تجهیزات برق و ابزاردقیق آشناشدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن